UUDISED Sündmused ja uudised
Oktoobri Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.11.2023 loosisime välja Oktoobri Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Viljandisse ja võitjaks osutus Proua T.Jaaska! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Septembri Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.10.2023 loosisime välja Septembri Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Tallinasse ja võitjaks osutus Proua P.Ajando! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Augusti Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.09.2023 loosisime välja Augusti Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Põhja-Sakala valda ja võitjaks osutus Proua E. Kukk! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Juuli Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.08.2023 loosisime välja Juuli Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Ida-Virumaale ja võitjaks osutus Proua E. Männi! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Juuni Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Päikselisel suvepäeval, 10.07.2023 loosisime välja juuni Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Hiiumaale ja võitjaks osutus Proua K.Sooääre! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Mai Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.06.2023 loosisime välja Mai Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Rõuge valda ja võitjaks osutus Proua A. Tiks! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Aprilli Kuu Auhinna võitja!
Alustasime ilusat mai kuud auhinna loosimisega, mille võidusummaks oli 1000€. 10.05.2023 loositud Kuu Auhind läks Saaremaale ja võitjaks osutus M. Kiveste. Palju õnne meie võitjale ja soovime kõikidele osalejatele palju edu järgnevateks loosimisteks! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv  
Märtsi Kuu Auhinna võitja!
Meil on hea teatada, et 10.04.2023 loosisime välja aasta kolmanda Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Anija valda ja võitjaks osutus Proua P.Nielaender! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Veebruari Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.03.2023 loosisime välja veebruari Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Rõuge valda ja võitjaks osutus Proua I.Mõttus! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Jaanuari Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.02.2023 loosisime välja aasta esimese Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Tartusse ja võitjaks osutus Proua T.Rahumaa! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Kutsume Teid osalema
Suures Auhinnamängus!
Suur Auhinnamäng on otseturundusprojekt, mis põhineb pakkumiste saatmisel, kutsudes inimesi tellima pakutavat kaupa ja osalema mängus, kus on võimalus võita suuri auhindu.

Täpsem info: +372 730 3760 või info@rddirect.ee 

Registreerige ennast mängu SIIN
×

    Registreerimise Suurde Auhinnamängu
    Nõustun, et lugesin veebilehel olevat privaatsuspoliitikat