UUDISED Sündmused ja uudised
Augusti Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.09.2023 loosisime välja Augusti Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Põhja-Sakala valda ja võitjaks osutus Proua E. Kukk! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Juuli Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.08.2023 loosisime välja Juuli Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Ida-Virumaale ja võitjaks osutus Proua E. Männi! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Juuni Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Päikselisel suvepäeval, 10.07.2023 loosisime välja juuni Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Hiiumaale ja võitjaks osutus Proua K.Sooääre! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Mai Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.06.2023 loosisime välja Mai Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Rõuge valda ja võitjaks osutus Proua A. Tiks! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Aprilli Kuu Auhinna võitja!
Alustasime ilusat mai kuud auhinna loosimisega, mille võidusummaks oli 1000€. 10.05.2023 loositud Kuu Auhind läks Saaremaale ja võitjaks osutus M. Kiveste. Palju õnne meie võitjale ja soovime kõikidele osalejatele palju edu järgnevateks loosimisteks! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv  
Märtsi Kuu Auhinna võitja!
Meil on hea teatada, et 10.04.2023 loosisime välja aasta kolmanda Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Anija valda ja võitjaks osutus Proua P.Nielaender! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Veebruari Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.03.2023 loosisime välja veebruari Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Rõuge valda ja võitjaks osutus Proua I.Mõttus! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Jaanuari Kuu Auhinna võitja on selgunud!
Meil on hea teatada, et 10.02.2023 loosisime välja aasta esimese Kuu Auhinna võitja! 1000€ võit läks Tartusse ja võitjaks osutus Proua T.Rahumaa! Soovime õnne meie võitjale ja meie osalejatele soovime head loosiõnne tulevastes kampaaniates! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!
Suure Auhinnamängu-7 võitjad on selgunud!
Meil on hea meel teatada, et pärast pikka ja elamusterohket aastat on Suur Auhinnamäng-7 lõppenud. 2022. aasta jooksul loosisime välja mitmeid Express- ja Lisaauhindasid mis pakkusid võidurõõmu paljudele meie loosis osalejatele. Võidud läksid nii Tallinnasse kui ka Eestimaa kaugematesse nurkadesse nagu Saaremaale ja Mulgi valda. Endiselt osutusid aasta kõige populaarsemateks toodeteks raamatud. Sel korral pakkusid osalejatele enim huvi raamatud „Naturaalselt kodus valmistatud" ja „Ekstreemne maailm" näidates, et Suure Auhinnamängu osalejad on suured lugemishuvilised ja soovivad alati oma silmaringi laiendada. Tore on tõdeda, et inimesed hoolivad väga oma tervisest ning suur oli nõudlus ka „Silmade" ja „Magneesiumi" toidulisandite järele. Pärast mitmeid Ekspress- ja Lisaauhindade loosimisi ning toredaid tooteid, lõpetasime aasta kõige suurema loosiga, milleks oli Suure Auhinnamängu-7 finaal. Eriauhinna, 15 000€ võitis Härra U. Äkke, Lääneranna vallast, kes on olnud meie ustav klient juba pikemat aega. Ka sel korral saadi Suure Auhinna, 25 000 €, võidu puhul Kiiruse Boonus, 5000 €, tänu tähtaegsele vastamisele. Kokku võitis 30 000 € Proua M. Volodin, Kohtla- Järvelt, kes on alates 2019 aastast harinud ennast meie mitmete raamatutega. Oleme mõlemale võitjale tähitud kirjad ka välja saatnud. Palju õnne meie võitjatele ja soovime kõikidele osalejatele palju edu järgnevateks loosimisteks ning rahulikke jõule ja rõõmsat aastavahetust! Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv
Kutsume Teid osalema
Suures Auhinnamängus!
Suur Auhinnamäng on otseturundusprojekt, mis põhineb pakkumiste saatmisel, kutsudes inimesi tellima pakutavat kaupa ja osalema mängus, kus on võimalus võita suuri auhindu.

Täpsem info: +372 730 3760 või info@rddirect.ee 

Registreerige ennast mängu SIIN
×

    Registreerimise Suurde Auhinnamängu
    Nõustun, et lugesin veebilehel olevat privaatsuspoliitikat