TUTVUGE MEIEGA RD DIRECT ESTONIA OÜ

RD Direct Estonia OÜ tegevusalaks on ettevõtte poolt välja antud toodete, raamatute ja muude kaupade turustamine ja müük. Ettevõtte põhitegevuseks on kaubamärkide Suur Auhinnamäng ja HomeClub arendus.

image

Suur Auhinnamäng on otseturundusprojekt, millel on eksklusiivne võimalus mitte ainult osta huvitavaid raamatuid, erinevaid ilu-, tervise- ja majapidamistarbeid, vaid võita ka muljetavaldavaid auhindu.

image

HomeClub on TV-projekt, mis pakub võimalust soetada läbi efektsete ja kaasahaarava telereklaami erinevaid kvaliteetseid ilu-, pudu-, tervise- ja kodukaupu.

image

Miks me teeme Suurt Auhinnamängu?

Tahame lihtsalt oma lugejate tähelepanu tõmmata! Sarnaste ajenditega mänge korraldatakse võimalikult paljudes kauplustes, kes püüavad pidevalt oma aknaid võimalikult suurejooneliselt üles seada, et väljas olev möödujate tähelepanu köidaks. Võime meie korraldatavaid mänge nimetada “vitriinide dekoratsioonideks”. Korraldame mänge, mille põhieesmärk on meie raamatute ja kaupade kohta sõna levitamine. Usume, et võiduvõimalus meie poolt korraldatavatel mängudel julgustab pakkumise vastu huvi tundma ja meile vastama. Ja pakutava toodangu kõrgeim kvaliteet on otsene põhjus vastata JAH.

image
Kutsume Teid osalema
Suures Auhinnamängus!
Suur Auhinnamäng on otseturundusprojekt, mis põhineb pakkumiste saatmisel, kutsudes inimesi tellima pakutavat kaupa ja osalema mängus, kus on võimalus võita suuri auhindu.

Täpsem info: +372 730 3760 või info@rddirect.ee 

Registreerige ennast mängu SIIN
×

    Registreerimise Suurde Auhinnamängu
    Nõustun, et lugesin veebilehel olevat privaatsuspoliitikat