SUUR AUHINNAMÄNG
Teiega alates
2015

Suur Auhinnamäng projekt Eesti turul sai alguse 2015. aastal. Kohe alguses sai selgeks, et Eesti inimesed pole raamatuid veel unustanud, nad on valmis neid uuesti ostma ja lugema, kuid soositud on kindlasti kaasaegsed ja mugavad müügiviisid, mida on kasutatud Lääneriikides pikka aega.

Suur Auhinnamäng on eksklusiivne võimalus soetada huvitavaid raamatuid, erinevaid ilu-, tervise- ja kodukaupu! Suure Auhinnamängu vastutustundlik ja loominguline meeskond hoolitseb selle eest, et Teile esitataks ainult kvaliteetseid ja väärtuslikke pakkumisi, mis rikastavad Teie elu!

Rahvusvahelise kirjastuse- ja otseturundusfirma Reader’s Digest mudeli järgi, mida kasutatakse üle maailma, saadetakse Eesti elanikele kirju, kus pakutakse osalemist Suures Auhinnamängus. Alles pärast Suure Auhinnamängu osalejaks saamist saate osta spetsiaalselt mängu jaoks välja antud väärtuslikke väljaandeid, mis rõõmustavad mitte ainult Teid, vaid ka Teie lähedasi!

Lisaks on Suures Auhinnamängus osaledes ainulaadne võimalus võita muljetavaldavaid auhindu ja imelisi kingitusi! Pakume Teile alati häid ideid, kuidas oma lähedasi sõpru, sugulasi, pereliikmeid rõõmustada ja üllatada. Lõppude lõpuks on nii hea kinkida lugemisrõõmu – vahvat raamatut või ehk teha majapidamist lihtsamaks praktiliste kingitustega lähedastele. Valikuid on Teile palju!

image

Kõik, kes saavad meie pakkumise, saavad mängida Suures Auhinnamängus. Meie korraldatud mängus osalemiseks ei ole vaja midagi osta. Kõigil mängijatel on võimalus võita.

Tänaseks on meil juba välja antud 6 peaauhinna Suure Auhinna näol ja 7 Eriauhinda. Kokku on meie mängus erinevate auhindadega kõigi aastate jooksul pärjatud juba üle 65 osaleja kokku summas üle 320 000€! Ja 30 000 eurot või 20 000 eurot on tõeliselt muljetavaldav auhind, mida võita! Olen väga rõõmus, kui saan öelda sõnu – SA VÕITSID!

Teave Reader's Digest'i kohta

Reader’s Digest on ülemaailmselt tunnustatud kirjastus, mis asutati aastal 1922. Kirjastuse poolt oma lugejatele pakutavaid väljaandeid avaldatakse rohkem kui 35 erinevas riigis üle maailma. Väljaannete sisu on informatiivne, meelelahutuslik ja populaarteaduslik-hariv. Reader’s Digest on pälvinud oma lugejate tähelepanu tänu väljaannete kõrgele kvaliteedile ja mitmes riigis on Reader’s Digest suurim kirjastus. Laia tootevalikusse kuuluvad eneseabiraamatud, atlased, nõuandvad raamatud ning teised maailmas tuntud teosed, mis on kõik kättesaadavad ka Sinule.

Reader’s Digest pakub oma lugejatele erilist võimalust tutvuda pakutavate väljaannetega kohas, mis on lugejate jaoks kõige mugavam – lugejate endi kodus. Seetõttu saadab kirjastus lugejatele väljaannete pakkumised posti teel otse koju. Kui lugeja tellib pakutava raamatu, toimetab kirjastus selle lugejale lähimasse postkontorisse. Nii ei pea lugejad külastama raamatukauplust selleks, et pakutava teosega tutvuda, vaid võivad seda teha oma kodus.

Reader’s Digest tegutseb enam kui 70 riigis üle maailma, nagu näiteks Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania, Soome, Rootsi, Norra, Portugal, Sloveenia, Tšehhi Vabariik, Poola, Kanada ja paljudes teistes kohtades.

Lisainfot Reader’s Digest’i kohta leiate meie veebilehelt www.rd.com

Kutsume Teid osalema
Suures Auhinnamängus!
Suur Auhinnamäng on otseturundusprojekt, mis põhineb pakkumiste saatmisel, kutsudes inimesi tellima pakutavat kaupa ja osalema mängus, kus on võimalus võita suuri auhindu.

Täpsem info: +372 730 3760 või info@rddirect.ee 

Registreerige ennast mängu SIIN
×

    Registreerimise Suurde Auhinnamängu
    Nõustun, et lugesin veebilehel olevat privaatsuspoliitikat