Suure Auhinnamängu-7 võitjad on selgunud!

Meil on hea meel teatada, et pärast pikka ja elamusterohket aastat on Suur Auhinnamäng-7 lõppenud.
2022. aasta jooksul loosisime välja mitmeid Express- ja Lisaauhindasid mis pakkusid võidurõõmu paljudele meie loosis osalejatele. Võidud läksid nii Tallinnasse kui ka Eestimaa kaugematesse nurkadesse nagu Saaremaale ja Mulgi valda.
Endiselt osutusid aasta kõige populaarsemateks toodeteks raamatud. Sel korral pakkusid osalejatele enim huvi raamatud „Naturaalselt kodus valmistatud” ja „Ekstreemne maailm” näidates, et Suure Auhinnamängu osalejad on suured lugemishuvilised ja soovivad alati oma silmaringi laiendada. Tore on tõdeda, et inimesed hoolivad väga oma tervisest ning suur oli nõudlus ka „Silmade” ja „Magneesiumi” toidulisandite järele.
Pärast mitmeid Ekspress- ja Lisaauhindade loosimisi ning toredaid tooteid, lõpetasime aasta kõige suurema loosiga, milleks oli Suure Auhinnamängu-7 finaal.

Eriauhinna, 15 000€ võitis Härra U. Äkke, Lääneranna vallast, kes on olnud meie ustav klient juba pikemat aega.

Ka sel korral saadi Suure Auhinna, 25 000 €, võidu puhul Kiiruse Boonus, 5000 €, tänu tähtaegsele vastamisele. Kokku võitis 30 000 € Proua M. Volodin, Kohtla- Järvelt, kes on alates 2019 aastast harinud ennast meie mitmete raamatutega.

Oleme mõlemale võitjale tähitud kirjad ka välja saatnud.

Palju õnne meie võitjatele ja soovime kõikidele osalejatele palju edu järgnevateks loosimisteks ning rahulikke jõule ja rõõmsat aastavahetust!

Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv

Kutsume Teid osalema
Suures Auhinnamängus!
Suur Auhinnamäng on otseturundusprojekt, mis põhineb pakkumiste saatmisel, kutsudes inimesi tellima pakutavat kaupa ja osalema mängus, kus on võimalus võita suuri auhindu.

Täpsem info: +372 730 3760 või info@rddirect.ee 

Registreerige ennast mängu SIIN
×

    Registreerimise Suurde Auhinnamängu
    Nõustun, et lugesin veebilehel olevat privaatsuspoliitikat